טייפ קינזיולוגי (Kinesio Taping) –פיתרון חדשני ויעיל למגוון כאבים ופציעות ספורט

 

כאבי ברכיים וגב הינם נפוצים מאוד בקרב ספורטאים מקצועיים, חובבנים וגם בקרב אנשים שאינם עוסקים בפעילות גופנית עצימה. כשם שיש גורמים רבים לפציעות וכאבים אלו, ישנם גם פתרונות שונים לפיתרון כאבי ברכיים או כאבים אחרים וחזרה לשגרת פעילות רגילה.

בנוסף לפציעות ספורט למשל, ישנם מצבים שבהם חווים כאבים וקשיים פיזיים שונים, כאבי גב תחתון בהריון הם דוגמא נפוצה למצב שכזה.

הדבקת טייפ קינזיולוגי באזור הכאב מאפשר להשיג תוצאות מעולות, באופן זמין ופשוט.

אלו המוצרים הטובים והרב גוניים ביותר המספקים את התוצאות האופטימאליות. הטייפ הקינזיולוגי מצוין עבור כאבי ברכיים ואזורים מרכזיים אחרים.0503026383 – לפרטים והזמנות

שימושים ויתרונות של הטייפ הקינזיולוגי: הטייפ הינו פיתרון יעיל וזמין לנושאים כגון כאבי ברכיים, כאבי גב תחתון בהריון, תמיכה לשרירים ועוד, תשובה מוכחת ומסייעת עבור כאבי גב תחתון באופן כללי, כאבי גב, כאבים ופציעות בכתף ולמעשה עבור כמעט כל אזור בגוף ניתן ליישם טכניקה מתאימה.

הטייפ נדבק לעור באופן עמיד וטבעי, התחושה נעימה ובפועל לרוב כלל לא מרגישים שהוא נמצא על האזור. טייפ מקצועי כמו זה המשמש להקלה על כאבי ברכיים למשל הינו נושם, אלסטי מאוד, עמיד למים ונותר על העור למשך כמה ימים ולא רק לצורך הפעילות הספורטיבית. בין אם מדובר על כאבי ברכיים או כאבי גב תחתון בהריון, חשוב היישום הנכון והמדויק, ויחסית קל מאוד ללמוד כיצד להדביק את הטייפ. 

 חלק מהשימושים והיתרונות של הטייפ הקינזיולוגי, למשל בהקשר של כאבי ברכיים המהווים בעיה נפוצה מאוד, הם: יכולת לתקן מכאניקה לקויה או פגועה, הגברת זרימת הדם לאזור, שיפור ניקוז לימפתי, מקור מצוין לביופידבק, גירוי שרירים בצורה נכונה ובריאה, הפחתת עומס מרצועות וגידים, שיפור תנועתיות, שיפור ותיקון תנועתיות של מפרקים ועוד שפע של יכולות ושימושים.

טיפולים שונים
עיסוי למבוגרים ושיקומי

עיסוי למבוגרים ושיקומי

העיסוי מהווה שיטה יעילה להתאוששות לאחר המחלות הבאות:  – שבץ- התקף לב- שברים בירך. טיפול שיקום לא יכול לרפא את המחלה
(Electrotherapy) טיפול במכשיר דרסונוול

(Electrotherapy) טיפול במכשיר דרסונוול

טיפול במכשיר דרסונוול –שיטת טיפול בחשמל, אשר במסגרתה מפעילים על הגוף השפעה בזרם חילופין בתדר ומתח גבוה. השימוש בשיטה זו
(Kinesio taping) טייפ קינזיולוגי

(Kinesio taping) טייפ קינזיולוגי

טייפ קינזיולוגי (Kinesio Taping) –פיתרון חדשני ויעיל למגוון כאבים ופציעות ספורט   כאבי ברכיים וגב הינם נפוצים מאוד בקרב ספורטאים
(Relax Massage) עיסוי מרפה

(Relax Massage) עיסוי מרפה

עיסוי מרפה מכונה גם עיסוי נוירוסדטיבי, עיסוי משחרר לחצים ועיסוי מרגיע. כפי שנובע מהשם, לעיסוי אפקט מרפה נהדר. מן הראוי לציין,
(Office Massage) עיסוי במשרד

(Office Massage) עיסוי במשרד

– משפר את הביצועים– מעורר ומרענן את הגוף והנפש– מפחית עייפות ומתח נפשי זו הדרך היעילה והאפקטיבית ביותר כדי לחזור לתפקוד
עיסוי נגד צלוליט וירידת משקל

עיסוי נגד צלוליט וירידת משקל

צלוליט או "קליפת תפוז" נוצר על העור בעקבות פגיעה בקרמההתת-עורית של תאי השומן.זהו לא סתם פגם אסתטי, אלא סימן המצביע